Nie nudź się w górach – spływ kajakowy na Dunajcu

Spływ Dunajcem to idealna forma spędzania wolnego czasu, którą docenią pasjonaci aktywnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane wrażenia i sporą dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla przeróżnych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i przedsiębiorstw, które chcą przygotować integrację dla pracowników. Planujesz podróż w góry i na trasie Twojej wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, której nie możesz przegapić.

Czy warto zdecydować się się na spływ po Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która zapewnia idealne warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, iż spływ kajakowy Dunajcem jest niesłychanie popularną odmianą aktywności. W rzece żyją także różne gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a bajkowe widoki zapierają dech w piersiach. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Żeby wziąć udział w spływie, wymagane jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami kierują wyszkoleni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ kajakowy Dunajcem – aktywny odpoczynek w sercu Pienin

Organizator spływów kajakowych na Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Active, Comfort oraz Basic. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram bądź gumowe kajaki Gumotex Palava, kamizelki, kaski, wiosła oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą należy mieć ręcznik, spodenki i koszulkę do przebrania, jak również sportowe obuwie. Ponadto przy pakiecie Comfort zapewniony jest dojazd busem ze Szczawnicy.