Organizacja imprez integracyjnych

Zastanawiałeś się, jak zwiększyć produktywność swoich podwładnych? Próbowałeś różnych metod, jakie możesz używać w pracy, ale nic nie okazało się skuteczne? Można wziąć pod uwagę organizację imprezy integracyjnej. Eventy tego rodzaju są świetną sposobnością do wzmocnienia morale Twojej ekipy. Swobodna, pełna radości i wspólnych, nie koniecznie poważnych zadań, atmosfera może mieć pozytywny wpływ na relację między pracownikami. Relaks i pozbycie się sztywnego stroju, spowodują, że Twoi współpracownicy otworzą się i ukażą swoje bardziej swobodne oblicze.

Jak zintegrować zespół pracowników podczas imprezy integracyjnej

Ogromna ilość pracy, duża liczba projektów do wdrożenia i skończenia, setki telefonów i nieprzewidywalny czynnik ludzki sprawiają, że miejsce pracy może stać się niemalże “polem minowym”. Nadchodzi wtedy moment, aby zamienić garsonkę na trampki. Organizowanie, od czasu do czasu, integracyjnych imprez ma służyć wyrwaniu się codziennym obowiązkom, ale też temu by nabrać dystansu do kolegów z pracy i szefa. To również okazja do świetnej zabawy z ludźmi, z którymi przebywamy przez 8 godzin dziennie.

Już wiesz, że chcesz, ale nie wiesz jak – kilka pomysłów na scenariusz imprezy integracyjnej

Jesteś na etapie podjętej już decyzji, że warto by było zorganizować wspólne wydarzenie dla pracowników. Taki zabieg przyda się Twojej firmie. Posiadasz stosowny budżet, nie wiesz jednak, co się najlepiej sprawdzi. Aby wybadać grunt możesz udostępnić w firmowym ekstranecie pusty formularz – pozwól innym wybrać pomysł na event. Możesz już w czasie planowania zrobić “burzę mózgów”, dzięki której pracownicy wspólnie ustalą najlepszą wersję. Możesz poprosić o pomoc firmę eventową, która zrobi wszystko za ciebie.