Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Tu znajdziesz więcej szczegółów o automatycznej windykacji.

Biznesmeni bezustannie szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale również i tych małych, które w miesiącu obsługują około 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Nie wiesz czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, w związku z tym znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych bądź niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]