Wywiad „INN:Poland” z producentem urządzeń Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Skieruj się tu

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii 25 lat temu i od tego czasu wciąż modernizuje swoją ofertę.

Zestawy marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie doraźne i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, w których możliwe jest wypróbowanie aparatu i przekonanie się o jego działaniu. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]