Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: działu elektroniki, szwalni, montowni i wykrawalni. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są odpowiednim testom. Poszycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]