Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Co powinieneś wiedzieć o Vitberg opinie?

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, bolące biodro, stres czy regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]