polski psycholog w UK, Birmingham, Coventry

Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy tłumnie zaczęli emigrować na Wyspy. Obecnie fala emigracyjna jest nieco mniejsza, ale ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może generować ogrom utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Pobyt na Wyspach i związana z tym rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie w obcym państwa, rodzą mnóstwo komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozłąka z rodziną często wywołuje ogromny stres. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się też kłopoty z dostaniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy te naprawdę trudno jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano w czasie wizyty będą powierzone dalej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich kłopotów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej psycholog.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339