Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Skieruj się tutaj jeśli interesuje Cię Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W aparacie prędkość wibracji można regulować – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych potrzeb, niezbędne jest dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Szyja lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]