Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia osób skarżących się na bóle szyi, kręgosłupa czy nóg. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksu i walki z objawami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]