Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Uzyskaj więcej informacji o marce Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy ból ramion i szyi, bóle dolnego odcinka kręgosłupa oraz uczucie ciężkości w nogach. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również relaksuje, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą urządzeń marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]