Vitberg opinie, Vitberg

Napieraj.pl o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na ciało człowieka mają drgania?

Urządzenia firmy Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem tylko amatorsko, także możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz natężenie wibracji.

Aparat firmy Vitberg otrzymuje wiele pozytywnych recenzji zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]