Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

Więcej informacji o Vitberg opinie uzyskasz tutaj

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]