maseczka wielokrotnego użytku, przyłbica ochronna

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, całkowicie odmienił nasze relacje z innymi ludźmi oraz bieg życia. Reguły dystansu społecznego narzucają konieczność korzystania ze określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem złapania tego nowego wirusa. Idąc do supermarketu lub restauracji, gdzie zwykle obracamy się w większym tłumie ludzi, musimy dla naszego zdrowia zakładać na usta i nos ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Komfortowa ochronna przyłbica chroni równie dobrze jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z materiału są niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem wirusem w takim samym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa usta i nos, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi zaletami są wygoda, wytrzymałość i nieznaczna waga, która nie wykracza poza 10g. Ta mini przyłbica wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można także wyprać ręcznie (trzydzieści razy!) za pomocą mydła.

Mini przyłbica – dla astmatyków oraz ludzi pracujących

Ochronną przyłbicy rekomenduje się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, ale i komfort. Osoby chorujące na astmę, mające ukończony 60 rok życia czy regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nakładać ochronne maski w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej używanie przez parę godzin nie drażni. Ludzie młodzi zapewne uznają za zaletę także to, iż nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]