Jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zajrzyj na https://youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8, aby znaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Zobacz jak wygląda wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat trudzi się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata badań w jednym urządzeniu marki Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia pacjentów chorujących na różne schorzenia. Pełny aparat składa się z sześciu części stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki rozdzieleniu aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do składu aparatów marki Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Poszycie wykonane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Do produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a potem dokładnie testowane przed przekazaniem do sprzedaży.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]