Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Poszukujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na polakuleczsiesam.pl

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą w pozycji siedzącej. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki niwelacji napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu urządzeń masujących marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się szybciej. Atutem zestawem RAM Vitberg+ jest też łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz to, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]