Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Dowiedz się, gdzie kupić aparat do fali uderzeniowej, wejdź na www.bardomed.pl

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga leczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często używana w medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii chorób związanych z narządami ruchu, jak zapalenie ścięgien, bóle kręgosłupa tzw. łokieć tenisisty czy kolano skoczka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, co umożliwia zastosowanie terapii u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]