Kompleksowa pomoc prawna

Nasza kancelaria jako grupa prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dyscyplin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie rodzinnym, prawie pracy i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc porady prawne wykorzystujemy szerokie doświadczenie zdobyte przez wiele lat wykonywania praktyki zawodowej.

Porady prawne dla osób prywatnych

Osoby prywatne pojawiają się u naszych prawników z kłopotami prawnymi związanymi z alimentami, kontaktami i rozwodami. Współpraca w tego rodzaju sprawach polega głównie na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z porady prawnej oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb stosownego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jednakże w zależności od stanu faktycznego sugerujemy też pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze rozwiązanie sprawy oraz zredukują koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Nasza kancelaria uczestniczy w przygotowaniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, a także oferuje porady prawne w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Pomoc prawna dla spółek i przedsiębiorstw

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla spółek i firm. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, oferujemy pomoc prawną z obszaru praw pracowniczych, prawa administracyjnego, prawa handlowego czy prawa podatkowego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z różnorodnymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, wyszukując odpowiednie rozstrzygnięcia prawne, także w niecodziennych sprawach.