Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Szukasz unikatowej oferty wynajmu szalunków Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są z drewna, ale spotyka się również wersje wykonane z metalu, a czasem nawet tworzyw syntetycznych. Pozostałymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na wypracowanie wymaganych efektów. Jednak z uwagi na wysokie koszty nie zawsze firmy remontowe mają własne szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej ekipy, warto rozważyć zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy w roku jest bardziej korzystne niż ich zakup. Warto nadmienić również o wygodzie, gdyż przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej wybrać ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób zyskamy pewność, iż szalunki okażą się solidne oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie też dbałość o kontrahenta – w przypadku, kiedy zbliża się czas startu robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości warto natomiast wejść do sieci, by sprawdzić, co o usługach danego przedsiębiorstwa mówią poprzedni kontrahenci.

Nasze dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]