Projekty domów drewnianych z bali

Co warto wiedzieć o domy drewniane projekt?

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowoczesna technologia powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać projektanta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Całoroczne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich posiadłości, gdyż mają one wiele zalet. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, ponieważ są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Odpadają też roboty związane z ze schnięciem zaprawy. Projektanci twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego konstrukcje drewniane zyskują coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie różne elementy. Z jednej strony zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym prefabrykatom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym architektom

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też są energooszczędne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane cechują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba stosować generującej ogromne koszty termomodernizacji. Dodatkowym atutem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można budować także poza sezonem, bo całość prac realizowana jest na sucho. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]