Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Producent okien Małopolska - sprawdź pełną ofertę

Ekologiczne okna drewniane są niezwykle eleganckie i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdą konstrukcją – od zabytkowych budynków po minimalistyczne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co przesądza o ich solidności?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna rodzimego

Okna drewniane gwarantują niebywale wysoką izolację cieplną, ponieważ wytwarzane są z wykorzystaniem najnowszych technologii. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane zapewniają doskonałe efekty estetyczne, posiadają lśniącą powierzchnię, tradycyjne uchwyty. Mogą być zrobione zarówno z drewna rodzimego – np. dębu, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Klasyczne gatunki w połączeniu z teraźniejszymi technologiami powodują, że okna drewniane są tak modne w Polsce.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia dźwiękochłonność oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno można poddawać zabiegom konserwacyjnym, dzięki czemu posłuży przez pokolenia. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy również trwałe balustrady, doskonałe do starodawnych budowli lub nowoczesnych zabudowań. Drewno jako materiał organiczny jest całkowicie ekologiczny, sprawdza się przy restaurowaniu lokali mieszkalnych. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i gustowne surowce drewniane.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]