architekt, biuro architektoniczne Kraków

Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak trzeba. Powodzenie Twoich działań zależy zwłaszcza od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi propozycji nie powinno być jednak skomplikowane – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie czas, możesz kupić gotowy szkic. Jakie wyjście będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W internecie bez trudu znajdziesz wiele projektów domów. Są wśród nich propozycje dla klientów z małymi wymaganiami i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich podstawową zaletą jest niewątpliwie cena – najtańsze projekty kupimy jedynie za za niewiele więcej, niż dwa tysiące zł. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na czasie – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – gwarancja jakości

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród innych nieruchomości. Decydując się na podobne wyjście możemy być spokojni o to, że projekt będzie taki, jak nam zależy – zanim go sporządzi, projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jak duży koszt być gotowym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny od gotowego – osoby, które się na niego zdecydują powinni przygotować się na koszt około 200 złotych za metr kwadratowy.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]