Najlepsze okna energooszczędne

Jeśli potrzebujesz okien energooszczędnych, odwiedź ten adres

Najważniejszym komponentem, o którym nie można zapomnieć przy remontowaniu budynku, są wysokiej klasy okna energooszczędne. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które w sprzedaży znajdziemy w wielu wariantach. Jak są wyprodukowane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – brak strat ciepła i oszczędność pieniędzy

Drewniane okna wytwarzane są z naturalnych komponentów – na przykład dębu i meranti. Odznaczają się świetnymi atrybutami, dzięki czemu w niczym nie ustępują swoim odpowiednikom z tworzyw sztucznych. Pamiętajmy, żeby zwrócić szczególną uwagę na przepuszczalność cieplną stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli modernizujemy budynek przed jesienią. Zapewnia to nie tylko brak strat ciepła, ale również oszczędność opału. Czynnik izolacji termicznej musi być zachowany na odpowiednim poziomie (tj. niższy niż 0,8 W/m2), bo tylko w takim przypadku w mieszkaniu zapanują komfortowe warunki. Ogrzane powietrze nie ucieka na zewnątrz, a przez nieszczelności nie przenika wiatr z zewnątrz.

Okna energooszczędne – profesjonalne systemy uszczelniające

Nabywając nowe okna energooszczędne przeanalizujmy inny zasadniczy element – stopień tłumienia hałasu. Jeśli chcemy uchronić się przed nadmiernym hałasem z zewnątrz – wybierzmy dźwiękochłonne okna drewniane. Niezwykle istotne są także specjalistyczne uszczelki okienne – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Innowacyjna technika zapewnia wyciszenie niepożądanego pogłosu oraz maksymalny komfort cieplny w domu, warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]