Bartek Sitarski – architekt

Na http://barteksitarski.pl/o-pracowni.html znajdziesz architektów Kraków na miarę swoich potrzeb.

Od wyborów podjętych na początkowym etapie budowy domu zależy to, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Dlatego musimy dobrze zastanowić się nad każdą sprawą i, kiedy nie posiadamy wystarczającej wiedzy, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każde z pomieszczeń oraz ułatwi dostosowanie budynku do naszych potrzeb. Z jakich powodów opłaca się skorzystać z usług sprawdzonego architekta?

Z architektem szybciej wybierzesz materiały

Przyszli posiadacze własnego lokum mogą mieć trudności z wyborem technologii, w jakich budynek zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja jest bardzo istotna, bowiem mają one duży wpływ na komfort domu. Z tego powodu powinniśmy wcześniej skonsultować to z architektem, by mieć pewność, że później będzie nam się dobrze żyło.

Nie możesz wybrać projektu? Zrobi to za ciebie architekt

Dom w starym stylu czy też któryś z nowocześniejszych projektów? Niski czy wielokondygnacyjny? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych kwestii doradzi nikt inny, jak architekt. Może zaproponować któryś z gotowych projektów albo stworzyć go według zgłaszanych przez nas uwag.

Co zrobić przed spotkaniem z architektem?

Przed spotkaniem z architektem, dobrze przemyślmy swoje oczekiwania. Należy również w tej fazie wiedzieć, jaki budżet posiadamy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze rozwiązanie – oraz przygotować najważniejsze dokumenty posesji.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]