Wisiorki dla dzieci

Jeśli chcesz nabyć biżuterię dla dzieci, koniecznie odwiedź tę stronę

Dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zostały uszkodzone w czasie zabawy, czasem warto zakupić pociechom własne akcesoria. Dobrym pomysłem na drobny prezent jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę wybierając biżuterię dla dzieci?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru akcesoriów dla dzieci powinna być ich funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt ciężkie, aby nasze córka nie zaczepiła nim o ubranie. Następną kwestią jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niewyzywająco – kupujmy te żywe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz jakość wykończenia – brak ostrych krawędzi, wypadające zakrętki do kolczyków.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy truskawkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznureczki i inne elementy.Takie modele znajdziecie na bizuteriadladzieci.com.