Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Jeśli szukasz srebrnych kolczyków, odwiedź tę stronę

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej nabywanych przez kobiety elementów. Pasują na każdą okazję – niezwykle huczną i mniej formalną. Przekonajmy się co powoduje, że są tak często wybierane i w jakich salonach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych formach. Najbardziej na czasie są urocze sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie popularne są długie kolczyki, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Są okraszone drogocennymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technologię ich wykonania – najbardziej oryginalne uzyskano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki trzeba umiejętnie oczyszczać i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia, żeby stale prezentowały się nienagannie. Należy odkurzać je regularnie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast starych sposobów czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki mocno naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują ekspresowe doręczenie i kuszące promocje. Ponadto zakupy online to niezwykły komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.