kolczyki z bursztynem, srebrna biżuteria

Kolczyki z bursztynem – co oferują e-sklepy?

Bursztyn jest stawiany wśród najstarszych stosowanych przez złotników surowców. Mimo upływu czasu, wciąż jest często wybierany przez ludzi potrzebujących uniwersalnych ozdób. Warto również napisać o jego cenach – mimo że kiedyś był naprawdę cenny, obecnie na pierścionki i kolczyki z bursztynem może zdecydować się każdy klient. Z uwagi na popularność takiej biżuterii warto powiedzieć kilka słów o tym, jak troszczyć się o bursztyn, by wytrzymał wiele lat oraz o tym, w jakim sklepach należy nabyć kolczyki z bursztynem.

Długa żywotność kolczyków z bursztynem

Bursztyn to dość miękki kamień i nietrudno go porysować. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy myć miękką szmatką – na przykład irchą. Pod żadnym pozorem nie stosujmy także detergentów – potrafią one uszkodzić ten kamień. Znacznie lepiej zda egzamin normalna woda, w przypadku dużych zabrudzeń z niewielką ilością mydła. Istotne okazuje się również to, gdzie przechowujemy pierścionki i kolczyki z bursztynem. Nie używajmy twardych pojemników, wymieniając je pojemnikami wyłożonymi od środka miękką dzianiną.

Kolczyki z bursztynem – gdzie nabyć?

Do niedawna najlepszym rozwiązaniem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem okazywała się pomoc złotnika. Obecnie możemy poradzić sobie z tym o wiele łatwiej niż wtedy – po prostu wchodząc do sieci. Na e-sklepy warto postawić także z drugiego powodu – są bowiem znacznie wygodniejsze. W internecie możemy także poznać katalogi wielu sprzedawców i wybrać te kolczyki z bursztynem, które szczególnie będą nam odpowiadać.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]