Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Więcej informacji o kolczyki sztyfty

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt oraz ozdobne kamienie, ale również rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy rozmaite typy zapięć – między innymi wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych kobiet, które lubią minimalizm i wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe imprezy oraz te, które bez problemów można nosić na co dzień.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę eleganckie, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się niewątpliwie wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi minerałami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale stylowych strojów – ich wkomponowanie ułatwiają małe rozmiary i minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych kreacji. Do biura warto założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – prezentują się niemal równie korzystnie, jak naturalne, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku żartobliwą główką.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]