Kolczyki dla dziewczynek – kiedy się zgodzić?

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki dla dzieci, wejdź na www.bizutik.pl

Mimo że część rodziców podejrzliwie zapatruje się na kolczyki dla dzieci, to prawidłowo wykonany zabieg przekłucia uszu nie wiąże się z żadnym niebezpieczeństwem. Dzieci kochają ozdoby, a kolczyki będą dla nich na pewno powodem do radości. Należy również wspomnieć o mnogości projektów ozdób dla dziewczynek – znajdziemy wśród nich modele imitujące kolczyki dla starszych, ale też te zainspirowane bohaterami ulubionych bajek. Warto zatem pożegnać strach – jeśli nasza pociecha chce zakładać kolczyki – warto pozwolić jej na to i znaleźć odpowiednie dla niej kolczyki dla dziewczynek.

Kolczyki dla dziewczynek – kiedy zacząć?

Decydując się na zakup kolczyków dla dzieci, należy bezwzględnie wiedzieć o tym, że u małych dzieci piercing może owocować poważnymi problemami. Przekłute uszy ciężko się goją, a ich czyszczenie może być w oczach dziecka dość bolesne. Takich problemów nie unikniemy nawet kupując antybakteryjne kolczyki dla dziewczynek. Dlatego słusznie zrobimy przekłuwając uszy dziecku, które samo tego żąda i ma skończone przynajmniej siedem lat.

Kolczyki dla dzieci – o czym pamiętać?

Po pierwsze powinniśmy zdać sobie sprawę, że ciało malucha gorzej radzi sobie z infekcjami, które niestety zawsze mogą pojawić się przy przekłuwaniu uszu. Z tego powodu kupując kolczyki dla dziewczynek warto wybierać kolczyki antyseptyczne – na przykład te zrobione ze srebra. Przed zakupem dobrze również dowiedzieć się, jakiego typu kolczyki dla dzieci znajdziemy w sklepach – największą ofertę mają e-sklepy.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]