Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Skieruj się tu jeśli interesuje Cię srebrna biżuteria sklep internetowy

Jest z nami od stuleci i mimo dostępności wielu innowacyjnych projektów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swego typu ozdobą ciała, a także umożliwia oddanie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą panie oraz panowie, dzieci i ich rodzice, ludzie z różnych grup społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Dlaczego warto kupić srebrną biżuterię?

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest na pewno fakt, że jej stosowanie pozwala uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro posłuży wiele czasu, ale należy prawidłowo je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją zarysować albo pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w szkatułce z miękką wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]