Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Szukasz profesjonalnego doradztwa jubilera Kraków? Wejdź na https://obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy także nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I chociaż w internecie odnajdziemy nieomalże wszystko, wciąż wiele artykułów powinno się kupować w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup platynowego pierścionka, broszki lub łańcuszka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Zatem, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli zaś znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt luźny albo za ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego obwodu lub wykona nowy. Następną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej pomocy jubilera. Pokaże on popularne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji komunii, urodzin czy ślubu.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii oraz skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą inne usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Zmieni także obwód pierścionka, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inny istotny dla nas cytat. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, albo mamy własny pomysł na broszkę lub wisiorek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w domu trzymamy zniszczoną lub zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasze dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]