Biżuteria z koralem

Jeśli chcesz nabyć biżuterię z koralem, koniecznie odwiedź ten adres

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od słowa “gord”, czyli amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa hamująco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini Wenus, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Kamień korala często spotykany jest w barwach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Czy biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można zakładanie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie związane są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i polepsza płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i stabilne życie .

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]