Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Znajdź wiszące kolczyki

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych elementów biżuterii. Zakładają je nie tylko panie – rosnącym od jakiegoś czasu popytem cieszą się również pośród mężczyzn, głównie tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie sposób jednak zaprzeczać, że przytłaczająca większość tego rodzaju biżuterii tworzona jest z myślą o kobietach. Nadzwyczaj olśniewające są szczególnie wiszące kolczyki. Bardziej rzucają się w oczy i tym samym w większym stopniu wywierają wpływ na to, jak inni postrzegają naszą kreację. To z tego powodu są wyjątkowo popularne wśród kobiet w rozmaitym wieku i noszących się w różnych stylach. Duże zróżnicowanie wiszących kolczyków ułatwia dobranie ich do praktycznie dowolnej kreacji. Jak więc wybrać wiszące kolczyki najodpowiedniejsze do danej okazji? Na które ich cechy powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich kształt oraz długość

Wybierając wiszące kolczyki warto zwrócić uwagę zwłaszcza na ich kształt oraz długość – to dokładnie te atrybuty najbardziej wpływają na to, jak ostatecznie jest widziana nasza twarz. Krótsze wiszące kolczyki powodują, iż twarz zdaje się być bardziej okrągła, z kolei te dłuższe (u jubilerów dostaniemy wzory o długości nawet kilku cm) wydłużają ją. Tu ogromne znacznie posiada także kształt kolczyków. Wąskie powodują wyszczuplenie owalu, zaś te bardziej sferyczne – wręcz przeciwnie. W sklepach kupimy także kolczyki bardziej neutralne, które nie oddziałują przesadnie na odbiór kształtu naszej twarzy – w tym miejscu bezwzględnie warto wspomnieć między innymi o kolczykach łezkach.

Do jakich stylizacji można założyć wiszące kolczyki?

Szukając wiszących kolczyków prawidłowo dostosowanych do danego stroju powinno się mieć na uwadze, iż są one niezwykle rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innej wyrazistej biżuterii mogą zatem sprawiać wrażenie egzageracji. Stąd najlepiej wystrzegać się noszenia ich do ciężkich naszyjników, zegarków lub bransoletek. Kolczyki wiszące będą za to wyglądały znakomicie, jeśli w stroju będą najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że będą współgrały z ubraniem, stylizacją włosów i butami.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]